Data przyjazdu
Data wyjazdu

Uzdrowiska Kłodzkie sponsorem Zagłębia Lubin

Kolejny sezon gramy razem. Uzdrowiska Kłodzkie wraz z marką Staropolanka to oficjalni sponsorzy KGHM Zagłębie Lubin. W ramach podpisanej umowy spółki uzdrowiskowe PGU otrzymały tytuł Sponsora KGHM Zagłębia Lubin
W 2017 roku logo Staropolanki pojawi się na koszulkach dziecięcej eskorty towarzyszącej piłkarzom wychodzącym na murawę a dzieci z Akademii Piłkarskiej Zagłębia Lubin w czasie swoich treningów będą piły wodę Staropolanka. Na stadionie Zagłębia pojawią się reklamy Uzdrowisk Kłodzkich.

Zagłębie Lubin to drużyna o ogromnym potencjale i szansach na sukces w najbliższym sezonie.   Kooperacja z klubem piłkarskim tej klasy, co Zagłębie Lubin umożliwi Uzdrowiskom zbudowanie pozytywnego wizerunku w środowiskach związanych ze sportem także da szansę na szeroką współpracę w zakresie rehabilitacji i rekreacji piłkarzy w Polanicy, Dusznikach i Kudowie.  Sponsoring klubu to nie tylko możliwość pokazania ogromnego potencjału leczniczego Uzdrowisk Kłodzkich oraz okazja do zachęcenia kibiców do działań prozdrowotnych takich jak aktywny tryb życia czy odpowiednia dieta, ale także nowy obszar wykorzystania wiedzy wysokokwalifikowanej kadry rehabilitantów i fizjoterapeutów w czasie obozów sportowych organizowanych dla piłkarzy i dzieci z Akademii Piłkarskiej Zagłębia. Dzięki podpisanemu porozumieniu logo Staropolanki będzie eksponowane w gazecie „Nasze Zagłębie", nośnikach reklamowych na stadionie oraz na meczowych afiszach. Na oficjalnej stronie internetowej klubu i na bandach LED okalających boisko na stadionie w Lubinie pojawią się także reklamy wody Staropolanka. Zagłębie Lubin powstało już 70 lat temu – kolejnych lat obfitych w sportowe sukcesy życzymy piłkarzom i trenerom.

 
PFOSIGW