Data przyjazdu
Data wyjazdu

Lokale użytkowe na wynajem pod działalność gospodarczą


Masz pomysł na biznes ?
Wiesz czego chcesz ?
Szukasz lokalu w świetnej lokalizacji ?

Nasza oferta jest dla Ciebie !

Uzdrowiska Kłodzkie S.A.- GRUPA PGU posiadają w swojej ofercie lokale użytkowe do wynajęcia od zaraz !

  

OFERTA NR 1

*lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 142,34 m2 w obiekcie Dom Zdrojowy w Polanicy-Zdroju, ul. Zdrojowa 39 ( PIJALNIA WÓD MINERALNYCH). Lokal posiada duże zaplecze magazynowo – produkcyjne, idealny na działalność gastronomiczną, cukiernię, piekarnię, smażalnię itp.


 

 

 

OFERTA NR 2

* lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 40,20 m2 w obiekcie Dom Zdrojowy w Polanicy-Zdroju, ul. Zdrojowa 39 ( PIJALNIA WÓD MINERALNYCH). Lokal po byłym salonie kosmetycznym składa się z 3 pomieszczeń tj.: pomieszczenie handlowe, zaplecze + wc.
 

OFERTA NR 3

* lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 66,5 m2 w obiekcie Dom Zdrojowy w Polanicy-Zdroju, ul. Zdrojowa 39 ( PIJALNIA WÓD MINERALNYCH). Lokal umiejscowiony w głównej, zabytkowej  hali spacerowej budynku. Idealne miejsce nadające się do prowadzenia działalności handlowej typu jubiler, galeria sztuki itp.. Meble widoczne na zdjęciu nie są na wyposażeniu lokalu ( istnieje możliwość odkupienia ich od poprzedniego najemcy).Dodatkowo lokal posiada, instalacje alarmową, system monitoringu kamer i rozbudowane oświetlenie.


   


 

Oferujemy:
- umowę najmu lokalu użytkowego na czas nieokreślony.

Kontakt:
- Justyna Ziółkowska
tel. 74 86 80 280,
kom. 506 017 549
email: justyna.ziolkowska@uzdrowiska-klodzkie.pl
www.uzdrowiska-klodzkie.pl
 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !
___________

Oferta nr 4 - DUSZNIKI-ZDRÓJ

Uzdrowiska Kłodzkie S.A.-Grupa PGU zapraszają do składania ofert na wynajem lokalu w Sanatorium Jan Kazimierz w Dusznikach-Zdroju przy ulicy Zielonej 23 (była jaskinia solno-jodowa).
Lokal może być zaadoptowany do prowadzenia dowolnej, uzgodnionej z Zarządem Uzdrowisk działalności handlowej bądź usługowej. Przy niewielkich nakładach finansowych istnieje możliwość kontynuowania funkcjonowania jaskini solno-jodowej.

Pomieszczenie jaskini: 32,91 m2 (ogrzewanie podłogowe elektryczne z podlicznikiem energii elektrycznej).

Recepcja, pomieszczenie socjalne, toaleta: łącznie 29,43 m2 (ciepła i zimna woda, centralne ogrzewanie).

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 887 874 447