Data przyjazdu
Data wyjazdu

Historia Spółki

Historia Uzdrowisk Kłodzkich S.A. - Grupa PGU

Tradycja i nowoczesność

Przed rokiem 1974 Kudowa-Zdrój, Polanica-Zdrój i Duszniki-Zdrój funkcjonowały jako samodzielne państwowe uzdrowiska. Pierwszego stycznia 1974 roku nastąpiło ich połączenie i powstał Zespół Uzdrowisk Kłodzkich, który w 1999 r. został skomercjalizowany i przekształcony w spółkę akcyjną. Był to okres najprężniejszego rozwoju trzech uzdrowisk. Od lutego 2013 roku Zespół Uzdrowisk Kłodzkich S.A. zmienił nazwę na Uzdrowiska Kłodzkie S.A.- Grupa PGU. Posiadamy nowocześnie wyposażoną bazę leczniczą i hotelową w znacznej mierze przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych, zmodernizowane zakłady przyrodolecznicze wyposażone w nowoczesna aparaturę leczniczą i oferujące ponad 60 zabiegów przyrodoleczniczych, nowoczesne pracownie diagnostyczne, baseny rekreacyjno-rehabilitacyjne, gabinety odnowy biologicznej, a przede wszystkim wyspecjalizowaną kadrę medyczną; a także 3 rozlewnie wód mineralnych: nowoczesne linie rozlewnicze, zmodernizowane hale produkcyjne, nowoczesne centra logistyczne i rozbudowana sieć dystrybucji. Nasze sanatoria to symbol jakości leczenia i zadowolenia kuracjuszy.
 


UWAGA !

W ZWIAZKU ZE STANEM EPIDEMII BEZTERMINO WSTRZYMANA JEST REJESTRACJA PACJENTÓW NA REHABILITACJĘ KARDIOLOGICZNĄ –
O ROZPOCZĘCIU REJESTRACJI BĘDZIEMY INFORMOWAĆ NA BIEŻĄCO

OSOBY KTÓRE OTRZYMAŁY SKIEROWANIE NA LECZENIE NA ODDZIALE REHBAILITACJI KARDIOLOGICZNEJ ( PO ZABIEGACH KARDIOCHIRURGICZNYCH , PO ZAWAŁACH MIĘŚNIA SERCOWEGO, PO ZABIEGACH PLASTYKI WIENCOWEJ ZE STENTEM) PROSIMY O KONTAKTOWANIE SIĘ :

TELEFONICZNIE : 74-86 80 310
MAILOWO : szpital-zdrowie@uzdrowiska-klodzkie.pl

W MAILU PROSZĘ WYSYŁAC NASTEPUJĄCE INFORMACJE:

1. nazwisko imię pacjenta , pesel
2. rodzaj zabiegu i data zabiegu oraz data wypisania ze szpitala
3. telefon kontaktowy do pacjenta i do rodziny pacjenta (osoby upoważnionej przez pacjenta)

W PRZYPADKU PONOWNEGO ROZPOCZĘCIA REJESTRACJI NA REHABILITACJĘ KARDIOLOGICZNĄ BĘDZIEMY Z PACJENTAMI KONTAKTOWAĆ SIĘ TELEFONICZNIE LUB MAILOWO