Data przyjazdu
Data wyjazdu

APARTAMENTY

MONIUSZKO

Apartament „Moniuszko” znajduje się na I piętrze w obiekcie przyległym do obiektu "Polonia" w Kudowie-Zdroju. Posiada niezależne wejście od strony ul. Zdrojowej, oraz połączenie komunikacyjne z obiektem "Polonia". W apartamencie mogą być zakwaterowane 4 osoby.
Wyposażony jest w aneks kuchenny, TV, telefon, lodówkę. Sypialnia posiada duże łoże małżeńskie a salon wyposażony jest w szeroką rozkładaną sofę .

Z kuchni i sypialni rozpościera się widok na ul. Zdrojową, zaś z salonu Goście mogą cieszyć się widokiem na piękny Park Zdrojowy.

 

 

NA KWATERUNKU

Ten niewielki, kameralny apartament znajduje się na I piętrze w obiekcie przyległym do obiektu "Polonia" w Kudowie-Zdroju. Posiada niezależne wejście od strony ul. Zdrojowej, oraz połączenie komunikacyjne z obiektem "Polonia". W apartamencie zakwaterowane mogą być maksymalnie 2 osoby.
Wyposażony jest w aneks kuchenny, TV, telefon, lodówkę. Widok z pokoju rozpościera się na ul. Zdrojową.

 

PARIA i HALKA

To nasze dwa nowe apartamenty znajdujące się na I piętrze w obiekcie przyległym do obiektu "Polonia" w Kudowie-Zdroju.  Posiadają niezależne wejście od strony ul. Zdrojowej, oraz połączenie komunikacyjne z obiektem "Polonia". Wyposażone są w jadalnie z aneksami kuchennym, salony z dwuosobowymi narożnikami i sypialnie z łożami małżeńskimi. Apartamenty te pomieszczą maksymalnie po 4 osoby. Dodatkowym atutem jest fakt, że każdy z apartamentów ma po 50m2.

 

 
Halka

 

 
Paria

APARTAMENT 319

Nowo wyremontowany apartament w obiekcie "Polonia" na III piętrze. Piękny wystrój, komfortowe wyposażenie i duży taras z widokiem na Park Zdrojowy, to tylko część atutów tego apartamentu.
 

 

 

 

  

 

CENNIK

APARTAMENT MONIUSZKO

Cena w sezonie wysokim: 695 zł/ doba
Cena w sezonie niskim: 644 zł/ doba

APARTAMENT NA KWATERUNKU

Cena w sezonie wysokim: 486 zł/ doba
Cena w sezonie niskim: 450 zł/ doba

 

APARTAMENT HALKA

Cena w sezonie wysokim: 695 zł/ doba
Cena w sezonie niskim: 644 zł/ doba

APARTAMENT PARIA

Cena w sezonie wysokim: 695 zł/ doba
Cena w sezonie niskim: 644 zł/ doba

APARTAMENT 319

Cena w sezonie wysokim: 664 zł/ doba (2 os.)
Cena w sezonie niskim: 514 zł/ doba (2 os.)Powyższe ceny zawierają śniadanie.
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA WYŻYWIENIA W SANATORIUM "Polonia"

 

Rezerwacja

tel. 74 30 67 800
e-mail: rezerwacje@uzdrowiska-klodzkie.pl
 

ZAPRASZAMY !!!

PFOSIGW