Data przyjazdu
Data wyjazdu

Polska Grupa Uzdrowisk


 
Polska Grupa Uzdrowisk powstała w 2011 r. Członkami grupy są jedne z najlepszych polskich uzdrowisk: "Uzdrowisko Cieplice" Sp. z o.o., "Uzdrowisko Świeradów -Czerniawa" Sp. z o.o., Uzdrowiska Kłodzkie Spółka Akcyjna, "Uzdrowisko Połczyn" S.A., których większościowym właścicielem jest KGHM I Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych, reprezentowany przez KGHM TFI S.A. Grupa oferuje szeroki zakres usług uzdrowiskowych opartych m.in. na unikatowych w skali kraju i Europy surowcach leczniczych. Uzdrowiska Grupy PGU wchodzą w skład Grupy Kapitałowej KGHM PM S.A.
 

Uzdrowisko Cieplice Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU
Cieplice to najstarszy w Polsce, założony w 1281 roku kurort, będący dziś uzdrowiskową częścią Jeleniej Góry (woj. dolnośląskie). Wdzięk, zaciszność oraz klimat szacownego uzdrowiska, położonego u stóp Karkonoszy, w sercu Kotliny Jeleniogórskiej doceniają przybywający tu liczni kuracjusze. Największym skarbem Cieplic są lecznicze wody termalne, które od ponad 7 wieków przyciągają Gości z kraju i zagranicy.
 

Uzdrowisko Połczyn Uzdrowisko Połczyn - Grupa PGU S.A.
Połczyn – Zdrój to miasto i siedziba gminy w województwie zachodniopomorskim, powiecie świdwińskim. Położony jest, na dnie kotliny, wśród wzgórz morenowych nad rzeką Wogrą na Pojezierzu Drawskim. Okolice miasta są niezwykle ciekawe pod względem krajobrazowym. Miasto leży na obszarze Drawskiego Parku Krajobrazowego, który zajmuje 66 tys. ha Pojezierza Drawskiego.
 

Uzdrowisko Świeradów - Czerniawa Uzdrowisko Świeradów - Czerniawa Sp. z o.o. Grupa PGU
Świeradów to malownicza miejscowość położona w Górach Izerskich. Kurort słynie z leczniczych źródeł radonowych. Skuteczność kuracji od lat doceniana jest przez licznych kuracjuszy. Dzięki sukcesom w leczeniu Świeradów nazywany jest "Doliną Młodości".
 

Uzdrowiska Kłodzkie Spółka Akcyjna Uzdrowiska Kłodzkie Spółka Akcyjna
Uzdrowiska Kłodzkie Spółka Akcyjna stanowi największy w Polsce kompleks uzdrowiskowy. To trzy popularne kurorty o wielowiekowej tradycji uzdrowiskowej: Polanica–Zdrój, Duszniki–Zdrój i Kudowa–Zdrój.
 

   


Uzdrowisko Cieplice


Uzdrowisko Połczyn-Zdrój


Uzdrowisko Świeradów

PFOSIGW