Data przyjazdu
Data wyjazdu

Piknik motocyklowy i zbiórka krwi z Polską Grupą Uzdrowisk


Informacja prasowa, Polanica-Zdrój, 26 kwietnia 2016 r.

14 maja 2016 r. odbędzie się kolejna edycja Rodzinnego Pikniku Moto-Bluesowego w Świeradowie-Zdroju. Motocyklowe spotkanie muzyczne połączone jest z oddawaniem krwi na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach oraz zbiórką środków na cele charytatywne. Całe wydarzenie wspierane jest przez Polską Grupę Uzdrowisk.
Już 14 maja br. motocykliści oraz wszyscy fani muzyki i wiosennej, rodzinnej zabawy spotkają się pod Hotelem Zdrojowym SANUS Uzdrowiska Świeradów-Czerniawa-Grupa PGU. Rodzinny Piknik Moto-Bluesowy to nie tylko świeradowskie święto plenerowe, ale przede wszystkim impreza charytatywna – już od rana będzie można oddawać krew na potrzeby osób poszkodowanych w wypadkach w specjalnym krwiobusie, a także przyłączyć się do zbiórki funduszy na leczenie zmagającego się z wrodzoną wadą serca Mikołaja Dudy. Ponadto, w programie Pikniku pokazy Aikido, festiwal czekolady Sanus&Chocolate, koncerty muzyczne, grill, liczne atrakcje dla dzieci i loterie z nagrodami.
Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa – Grupa PGU już po raz drugi jest partnerem Pikniku Moto-Bluesowego. Ubiegłoroczne spotkanie w Świeradowie-Zdroju było ważnym wydarzeniem dla całego regionu.
Koncerty muzyczne rozpoczną się już od wczesnego popołudnia: wystąpią m.in. Solarisroad, Łowcy Bluesa, i gwiazda wieczoru, Sebastian Riedel. Piknik otworzy parada motocyklistów przez miasto.
PFOSIGW