Data przyjazdu
Data wyjazdu

Nowa strona DWD JAGUSIA

Miło nam poinformować, że Dom Wczasów Dziecięcych JAGUSIA w Kudowie-Zdroju, należący do Uzdrowisk Kłodzkich S.A - Grupa PGU ma nową stronę internetową. Nowoczesna, przejrzysta witryna udostępnia pełne informacje o działalności JAGUSI oraz aktualne wolne terminy na pobyty dydaktyczno- wypoczynkowe tzw. zielone/białe szkoły  oraz turnusy wypoczynkowe - zimowiska, kolonie, obozy  dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym.

DWD JAGUSIA w  Kudowie-Zdroju organizuje i prowadzi turnusy wypoczynkowe, uzupełniane o zajęcia dydaktyczne, edukację zdrowotną, regionalną oraz ekologiczną. W obiekcie wypoczywają uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy korzystają tutaj z niezwykle bogatego programu spędzania czasu wolnego. Na nowej stronie https://dwd-jagusia.pl/ prezentowane będą wszystkie oferty adresowane do organizatorów  wycieczek szkolnych i wypoczynku grupowego, którzy poszukują atrakcyjnych lokalizacji i obiektów wczasowych z basenem w polskich górach.

Kolonie, obozy, zimowiska, zielone szkoły

Aktualnie na stronie internetowej JAGUSI można zapoznać się z propozycją zajęć, miejscowymi i okolicznościowymi atrakcjami turystycznymi oraz z fotogalerią ośrodka i poprzednich turnusów. W celu dokonania rezerwacji i ustalenia szczegółów organizacyjnych zapraszamy do kontaktu z DWD Jagusia.

Zapraszamy - > https://dwd-jagusia.pl/

Dział Sprzedaży PGU

T: 74 86 80 279

E: sprzedaż@dwd-jagusia.pl

DWD Jagusia

T: 74 86 61 733 wew 305 lub 303

E: dwd@dwd-jagusia.pl

 

PFOSIGW