Data przyjazdu
Data wyjazdu

Międzynarodowe Seminarium Aikido w Polanicy Zdroju

W dniach od 22 do 24 września br. w Polanicy-Zdroju odbyło się Międzynarodowe Seminarium Aikido. Na zaproszenie Polskiego Stowarzyszenia Aikido Aikikai po raz trzeci odwiedził Nas niezwykły nauczyciel Aikido z Tokio pan Yukimitsu Kobayashi 7 dan. W seminarium aktywnie uczestniczyło niemal 150 osób, m.in. z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Czech, Bułgarii, Rumuni, Niemiec, Holandii oraz z wielu ośrodków Aikido z Polski. Wśród uczestników były też osoby niepełnosprawne, które znakomicie dzielą pasję tej pięknej dyscypliny sportowej. Niepełnosprawna młodzież potrzebuje wsparcia, tak jak każdy z nas. A my, sprawni ruchowo powinniśmy wspierać nie tylko dzieci i młodzież, ale także dorosłych i ich rodziców, gdyż to oni zasługują na bezimienny i bezcenny medal waleczności o siebie i lepsze jutro.
Pan Andrzej Ciewiertnia, Vice Prezes Polskiego Stowarzyszenia Aikido Akikai Polska w imieniu Polskiego Stowarzyszenia Aikido Aikikai dziękuje Zarządowi Uzdrowisk Kłodzkich SA w Polanicy-Zdroju za gościnę udzieloną dla części uczestników tego sportowego wydarzenia.
Przyszły rok ‘2018 to czas pięknego jubileuszu, ponieważ obchodzić będziemy 35-lecie Aikido w Polanicy-Zdroju. Z tej okazji spotkamy się w jeszcze liczniejszym gronie.
 

Wśród uczestników były też osoby niepełnosprawne, które znakomicie dzielą pasję tej pięknej dyscypliny sportowej.


Na zaproszenie Polskiego Stowarzyszenia Aikido Aikikai po raz trzeci odwiedził Nas
niezwykły nauczyciel Aikido z Tokio pan Yukimitsu Kobayashi 7 dan.


W seminarium aktywnie uczestniczyło niemal 150 osób.


Pan Andrzej Ciewiertnia, Vice Prezes Polskiego Stowarzyszenia Aikido Akikai Polska w imieniu Polskiego Stowarzyszenia Aikido Aikikai
dziękuje Zarządowi Uzdrowisk Kłodzkich SA w Polanicy-Zdroju za gościnę udzieloną dla części uczestników tego sportowego wydarzenia.


Przyszły rok ‘2018 to czas pięknego jubileuszu, ponieważ obchodzić będziemy 35-lecie Aikido w Polanicy-Zdroju.
Z tej okazji spotkamy się w jeszcze liczniejszym gronie.
PFOSIGW