Data przyjazdu
Data wyjazdu

Dom Wczasów Dziecięcych w Sanatorium Uzdrowiskowym dla dzieci „Jagusia” w Kudowie-Zdroju

Okres ferii zimowych sprzyja dziecięcym zabawom i poszukiwaniom przygód. W Sanatorium Uzdrowiskowym „Jagusia” w Kudowie-Zdroju dzieci znalazły pełną satysfakcję wypełnienia czasu wolnego poprzez gry, aktywność sportową oraz wycieczki krajoznawcze. Wczasy dziecięce w obiektach Uzdrowisk Kłodzkich to nowoczesne,  komfortowe pokoje, zaplecze do organizacji warsztatów i zajęć edukacyjnych, zdrowa kuchnia, a także profesjonalna baza zabiegowa oraz basen rekreacyjny.

W ramach II turnusu Domu Wczasów Dziecięcych podopieczni ośrodka uczestniczyli m.in. w atrakcyjnym kursie Taekwondo, podczas którego znakomicie budowano relacje sympatii i przyjaźni oraz pracy w grupie. W dniu 26 stycznia br. trenerzy Taekwondo wręczyli podopiecznym pamiątkowe dyplomy i medale. Uzdrowiskowe upominki w imieniu Uzdrowisk Kłodzkich wręczyła dzieciom kierownik obiektu, pani Dorota Mosiołek.

W ramach Domu Wczasów Dziecięcych tworzymy w Kudowie-Zdroju atmosferę serdeczności, uczymy samoakceptacji i wiary we własne siły, budowania przyjaźni i koleżeństwa, pokazujemy pozytywne sposoby rozwiązywania konfliktów i radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Zapraszamy! 
PFOSIGW