Data przyjazdu
Data wyjazdu

Sanatorium Miłości w Wielkiej Pieniawie w Polanicy-Zdroju.

Sanatorium Miłości w Polanicy-Zdroju. Uzdrowiska Kłodzkie partnerem trzeciej serii popularnego programu promującego zdrowie seniorów i region Ziemi Kłodzkiej.
 

Szanowni Państwo,

od września nie jest już tajemnicą, że Telewizja Polska SA zrealizowała trzeci sezon popularnego programu pt. „Sanatorium Miłości” we współpracy z Uzdrowiskami Kłodzkimi w przepięknej Polanicy-Zdroju.

W tej edycji uczestnicy programu zamieszkali w obiekcie Wielka Pieniawa w sercu Parku Zdrojowego, a areną dla ich przygód i doznań, także zdrowotnych, stają się m.in. obiekty bazy uzdrowiskowej i zakładu przyrodoleczniczego. W ramach współpracy TVP zrealizowała nagrania do 10 odcinków programu, których publikacja potrwa do marca br. 

Emisja pierwszego odcinka już za nami (03.01.2021). Prowadząca Marta Manowska przywitała dwunastkę uczestników w Polanicy-Zdroju, by mogli nawiązać pierwsze znajomości i relacje. Sądząc po komentarzach w sieci - program odebrany został bardzo pozytywnie przez telewidzów w całej Polsce, a także przez mieszkańców Polanicy-Zdrojui regionu Ziemi Kłodzkiej, dla którego jest niewątpliwą promocją.

Uzdrowiska Kłodzkie są partnerem i sponsorem tej edycji programu i choć aktualnie nie prowadzą działalności uzdrowiskowej w ramach kontraktów z NFZ, ze względu na istotne ograniczenia związane z pandemią, to przygotowują specjalną ofertę pobytów leczniczych w Wielkiej Pieniawie, a także w innych sanatoriach w Polanicy-, Dusznikach- i Kudowie-Zdroju.

Szczegóły dotyczące pobytów w Wielkiej Pieniawie będą prezentowane w miarę znoszenia obostrzeń w zakresie pobytów uzdrowiskowych. Na dziś zgodnie z właściwym rozporządzeniem Kuracjusze mogą korzystać z bazy uzdrowiskowej w szczególnych przypadkach i dla nich aktualnie przygotowany jest pakiet rehabilitacji po przebyciu COVID-19.

Wszystkie bieżące informacje na temat możliwości pobytu znajdują się na stronie www.uzdrowiska-klodzkie.pl , a szczegóły dotyczące realizacji i emisji programu na profilach społecznościowych Uzdrowisk w portalach Facebook i Instagram do których śledzenia zapraszamy.

Kolejne odcinki programu do obejrzenia w każdą niedzielę w TVP1 o 21.15, oraz na www.vod.tvp.pl.
Zapraszamy!

                                                                                                                                                                                                                                                                

Fot.: TVP/Instagram: sanatorium_milosci_tvp
Kontakt dla mediów: Marcin Bugalski, 506 017 570; marcin.bugalski@staropolanka.pl

PFOSIGW