Data przyjazdu
Data wyjazdu

Praca w Kudowie-Zdroju

Kim jesteśmy?

Jesteśmy spółką krajową, zajmującą się działalnością produkcyjną jak i usługową.

Uzdrowiska Kłodzkie S.A.- Grupa PGU to największy kompleks uzdrowisk w Polsce, obejmujący swym zasięgiem trzy malownicze kurorty: Polanicę-Zdrój, Duszniki-Zdrój i Kudowę-Zdrój. O wyjątkowym charakterze decyduje łagodny klimat, malownicze okolice, możliwości lecznicze z wykorzystaniem najwyższej jakości wód mineralnych, fachowa opieka specjalistów, lekarzy i fizjoterapeutów oraz szeroki wachlarz zabiegów. Firma jest również producentem doskonałej wody mineralnej znanej na rynku pod nazwą „Staropolanka”. Jest to naturalny skarb Uzdrowiska w butelce. Zatrudnieni w firmie specjaliści czuwają, aby jakość produkowanej wody zaspokajała oczekiwania konsumentów.

Zakłady produkcyjne Staropolanka zgłaszają zapotrzebowanie na zatrudnienie pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI ZDROJOWEJ

Miejsce pracy: Rozlewnia Wód Mineralnych w  Jeleniowie

Zakres obowiązków:

  • obsługa urządzeń do produkcji wody mineralnej

· wykonywanie wszelkich prac związanych z utrzymaniem czystości maszyn i hali produkcyjnej

· kontrolowanie materiałów, surowców i produktów używanych do produkcji pod kątem zgodności z przyjętymi wzorcami i specyfikacją

  • wykonywanie prac mających wpływ na jakość wyrobu

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole

· zdolność obsługi maszyn produkcyjnych

· dyspozycyjność (praca dwuzmianowa z możliwością pracy w soboty)

· mile widziane - uprawnienia do jazdy wózkiem widłowym

Oferujemy:

  • odpowiedzialną i ciekawą pracę

· możliwość rozwoju zawodowego

  • miłą atmosferę w pracy

Osoby chętne do pracy proszę o bezpośredni kontakt z kierownikiem Rozlewni Wód Mineralnych w Jeleniowie tel: 506-017-560,   email: rafal.sicinski@staropolanka.pl

PFOSIGW