Data przyjazdu
Data wyjazdu

Mała Pieniawa


Willa Mała Pieniawa położona jest w sercu Parku Zdrojowego

Wnętrze obiektu kryje 3 apartamenty i 12 luksusowych pokoi 2 osobowych
 

Willa Mała Pieniawa 

Obiekt Mała Pieniawa, znajduje się w Polanicy–Zdrój, jednym z najpiękniejszych Uzdrowisk Ziemi Kłodzkiej.  Usytuowany jest w sercu Parku Zdrojowego w eleganckim, zabytkowym, XIX wiecznym budynku.

Mała Pieniawa oddalona jest od Pijalni Wód Mineralnych zaledwie o 100m, a ogrodem sąsiaduje ze Szpitalem Uzdrowiskowym - Wielka Pieniawa.  Zabytkowy Park Różaneczników można podziwiać z okien mieszkając w Małej Pieniawie. 


Salon w Apartamencie Małej Pieniawy


Pokój 2 osobowy
 

Obiekt oferuje elegancko i ze smakiem urządzone pokoje typu Twin i Double. W każdym z nich znajduje się w pełni wyposażona łazienka, z suszarką do włosów, szlafrokiem, zestawem kosmetyków oraz ręcznikami. Do dyspozycji Gości jest bezpłatne WiFi, TV LCD, a na powitanie woda mineralna Staropolanka.

W trzech komfortowych apartamentach Goście mają do swojej dyspozycji saunę suchą, co stanowi dodatkowy atut tego wspaniałego obiektu.

Gościom korzystającym z usług Małej Pieniawy oddajemy do dyspozycji kompleks basenów i saun – Słoneczne Termy, znajdujący się zaledwie 30 m od Willi (w Wielkiej Pieniawie).

Pub Mała Pieniawa, usytuowany w obiekcie, zaprasza na śniadania kontynentalne, na których serwujemy również produkty lokalne. 

Polanica-Zdrój, położona w Kotlinie Kłodzkiej, zachęca do wielu wędrówek leśnymi szlakami pieszymi oraz spacerów po zrewitalizowanym Parku Zdrojowym. To również świetna baza wypadowa do odwiedzenia wielu atrakcji regionu np. Wambierzyc, Kaplicy Czaszek w Czermnej czy Rezerwatu Torfowisk pod Zieleńcem, które zachwycają dziką przyrodą o każdej porze roku.
 


Sypialnia w apartamencie


Łazienka z sauną fińską na wyposażeniu
 

zarezerwuj pobyt w polanicy zdroju

ADRES: MATUSZEWSKIEGO 1, 57-320 Polanica-Zdrój
 tel. (74) 86 80 217, kom. 887 846 180 - Centralna Recepcja Wielka Pieniawa w Polanicy - Zdroju (czynna codziennie w godz. 7:00-22:00)

 

 

PFOSIGW