Data przyjazdu
Data wyjazdu

Opinie Kudowa Zdrój

Średnia opinia:

9.79

10 /10
Ryszard , Racibórz
10 /10
Polecam. Mega fajnie, bardzo komfortowo i czysto, wspaniała lokalizacja gorąco polecam to miejsce.
Dawid ,
10 /10
Wróce tam napewno Było suuuuper :)
Grzegorz ,
9.6 /10
Przemiły, profesjonalny personel. Świetna lokalizacja. Bardzo wygodne łóżka, przestronne pokoje. Zacieki na suficie (niewielkie, ale jednak)
Agnieszka ,
9.6 /10
běžné ubytování s výbornou snídaní,skvělým wellnes výborná snídaně a poloha, tenisový kurt hned vedle hotelu
Věra , Czechy
10 /10
Bardzo miła obsługa, pyszne sniadanie!
Piotr ,
4 /5
Dobry hotel,czyste pokoje,odnowiony.Pobyt sylwestrowy,co prawda sam bal w hotelu Polonia ale zameczek uważamy że daje radę.Jedzenie całkiem dobre,na czas sylwestra nie ma przebywających kuracjuszy ale pewnie i z nimi jest ok.Polecam.
Jacek H ,
10 /10
Wyjątkowy
Paweł ,
10 /10
Fajne miejsce, dodatkowe atrakcje w postaci wycieczek. Śniadanie mały wybór
Joanna ,
5 /5
Bardzo mi się podobało, miła atmosfera, personel super czysto, wszystko zadbane. Bardzo polecam to miejsce.
Wika K ,
10 /10
Swjetny personel. Bardzo mily, chetnie pomaga. Jedyna moja uwaga dotyczy sniadania. Jest dosc skromne, po 8.20 nie ma warzyw i jajecznicy. Weganie oprocz swiezego soku i warzyw nie maja czego jesc.
Anna ,
10 /10
polecam - lepszej lokalizacji w kudowie nie ma wyżywienie - jakość , wybór
Mariusz ,
10 /10
Wyjątkowy Śniadania serwowane tylko o konkretnej godzinie a nie w przedziale czasowym.
Piotr ,
10 /10
Bardzo miła obsługa ,czyste pokoje i stołówka.Dodatkowy plus za basen w hotelu.Serdecznie polecam.
lidia , Biała Piska
5 /5
Byłem w tym sanatorium i polecam.Nie każdemu się podoba że na zabiegi trzeba chodzić do innych budynków... A co chcesz robić całymi dniami.To wszystko jest dla Twojego zdrowia.Polecam jako sanatorium i jako hotel
Rajmund ,
10 /10
Pokoje, czystosc, posilki, zabiegi - wszystko bylo doskonale. Mam jednak sugestie co do organizacji posilkow. Szesc osob przy stoliku ktory jest na to za maly powoduje niewygode i brak miejsca na np. waze z zupa. Pensjonariusze powinni czuc sie przy posilkach nieskrepowani zwlaszcza ze wielu z nich ma problemy z poruszaniem sie. Rowniez zmiana godziny obiadu nie powinna miec miejsca( z 14 na 13). Wtedy posilki sa zbyt blisko siebie co powoduje kolejny dyskomfort. Dziekuje
Jolanta , wroclaw
5 /5
Korzystam z basenu, siłowni, sauny. Zwłaszcza saunę polecam jest sucza czyli Fińska, parowa oraz arktyczna . Te dwie ostatnie są jedyne w Kudowie.POLECAM
Regina ,
10 /10
SPA super. Śniadanie też, wbrew innych opini, bardzo smaczne.
Roman ,
10 /10
Bliskość centrum, miła obsługa, 20 minut do Zieleńca. Bardzo dobra lokalizacja obiektu, Park Zdrojowy oraz restauracje dostępne zaraz po wyjściu z obiektu. Apartament (w zasadzie w pełni wyposażona kawalerka) z osobnym wejściem zapewniał większą prywatność. - Jeśli szukać na siłę to agregaty chłodnicze kawiarni poniżej apartamentu, jednak nie było to szczególnie męczące.
Karol ,
PFOSIGW