Data przyjazdu
Data wyjazdu

Woda mineralna Wielka Pieniawa

Dbasz o swoje zdrowie?

Dbaj o nie w pełni z Wielką Pieniawą!

To wyjątkowa woda dedykowana tym z nas, którzy chcą poprawić kondycję swojego układu pokarmowego. Dodaj sobie zdrowia w naturalny i bezpieczny sposób. Kiedy dobrze się czujesz, jesteś szczęśliwszy - a przecież o to chodzi!

Naturalna kompozycja minerałów zawartych w Wielkiej Pieniawie wpływa korzystnie na układ pokarmowy w przypadku problemów trawiennych i żołądkowych oraz stymuluje ochronę organizmu przed niekorzystnym wpływem środowiska.

Woda Wielka Pieniawa zawiera naturalny dwutlenek węgla i dostępna jest do spożycia na miejscu w pijalni w Polanicy-Zdrój oraz w formie butelkowanej w obrocie handlowym. Wielka Pieniawa to Środek Spożywczy Specjalnego Przeznaczenia Żywieniowego o poziomie mineralizacji 1180 mg/l
 


UWAGA !

W ZWIAZKU ZE STANEM EPIDEMII BEZTERMINO WSTRZYMANA JEST REJESTRACJA PACJENTÓW NA REHABILITACJĘ KARDIOLOGICZNĄ –
O ROZPOCZĘCIU REJESTRACJI BĘDZIEMY INFORMOWAĆ NA BIEŻĄCO

OSOBY KTÓRE OTRZYMAŁY SKIEROWANIE NA LECZENIE NA ODDZIALE REHBAILITACJI KARDIOLOGICZNEJ ( PO ZABIEGACH KARDIOCHIRURGICZNYCH , PO ZAWAŁACH MIĘŚNIA SERCOWEGO, PO ZABIEGACH PLASTYKI WIENCOWEJ ZE STENTEM) PROSIMY O KONTAKTOWANIE SIĘ :

TELEFONICZNIE : 74-86 80 310
MAILOWO : szpital-zdrowie@uzdrowiska-klodzkie.pl

W MAILU PROSZĘ WYSYŁAC NASTEPUJĄCE INFORMACJE:

1. nazwisko imię pacjenta , pesel
2. rodzaj zabiegu i data zabiegu oraz data wypisania ze szpitala
3. telefon kontaktowy do pacjenta i do rodziny pacjenta (osoby upoważnionej przez pacjenta)

W PRZYPADKU PONOWNEGO ROZPOCZĘCIA REJESTRACJI NA REHABILITACJĘ KARDIOLOGICZNĄ BĘDZIEMY Z PACJENTAMI KONTAKTOWAĆ SIĘ TELEFONICZNIE LUB MAILOWO