Data przyjazdu
Data wyjazdu

Osiągnięcia 
2016

Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa PGU laureatem konkursu Dolnośląski Gryf - Nagroda Gospodarcza

 

2015

Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa PGU laureatem konkursu Przyjaźni Seniorom

 


 
2013 Industrie und Handelskammer Magdeburg Europa Messe


2012

Podziękowania dla Zespołu Uzdrowisk Kłodzkich za pomoc w organizacji projektu "Festiwal Zdrowia"

 

ZESPÓŁ UZDROWISK KŁODZKICH WYRÓŻNIONY FILAREM POLSKIEJ GOSPODARKI
Już po raz drugi Spółka znalazła się w prestiżowym rankingu dolnośląskich firm, przygotowanym przez Puls Biznesu i agencję badawczą TNS Pentor. O wyborze zwycięzców w poszczególnych województwach, zadecydowały lokalne samorządy.
ZESPÓŁ UZDROWISK KŁODZKICH WYRÓŻNIONY FILAREM POLSKIEJ GOSPODARKI
Ranking Filary Polskiej Gospodarki ma na celu wyróżnienie firm stabilnych ekonomicznie, dynamicznych i w sposób znaczący wpływających na rozwój regionu i przedsiębiorczości poprzez wspieranie i promowanie zatrudnienia, zaangażowanie w działania na rzecz rozwoju społeczności lokalnej, utożsamiających się z regionem. W każdym województwie wyłoniono 10 firm znacząco wpływających na rozwój regionu. Zespół Uzdrowisk Kłodzkich znalazł się na piątym miejscu zestawienia, awansując w ciągu roku o trzy pozycje, tj. z ósmego miejsca w roku ubiegłym.

 


 2011 ZŁOTY KOMPAS DLA JAGUSI

Dziecięcy Szpital Uzdrowiskowy „Jagusia” w Kudowie-Zdrój otrzymał „Złoty Kompas” – nagrodę w konkursie konsumenckim Mistrz Turystyki, Gastronomii i Rozrywki, organizowanym przez Wydawnictwo Regiony w kategorii sanatoria dolnośląskie.


 

2011 DOLNOŚLĄSKI CERTYFIKAT GOSPORDARCZY DLA ZESPOŁU UZDROWISK KŁODZKICH SA

Kapituła przyznająca certyfikaty pod przewodnictwem Marszałka Województwa Dolnośląskiego po raz kolejny wyróżniła Zespół Uzdrowisk Kłodzkich SA Dolnośląskim Certyfikatem Gospodarczym (DCG)

2010
Zespół Uzdrowisk Kłodzkich SA po raz czwarty znalazł się w elitarnym gronie polskich firm, ujętych w rankingu Gazele Biznesu opracowywanym przy współudziale dziennika „Puls Biznesu”. Gazele Biznesu 2010.
Kryteria, jakie musiały spełnić firmy, by znaleźć się w zestawieniu Gazele Biznesu 2010 są przejrzyste i niezmienne od lat: liczy się stały, wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech kolejnych lat (2007-2009), potwierdzający dynamiczny rozwój, wiarygodność i uczciwość, co do której nikt nie ma wątpliwości. Gazelami Biznesu zostaje się bezpłatnie, nie wybiera ich żadne jury, lecz to same firmy własnymi wynikami kwalifikują się do zestawienia. Ranking jest więc prawdziwym zwierciadłem kondycji polskich przedsiębiorstw.