Data przyjazdu
Data wyjazdu

Nowy transport osobowy z lotnisk we Wrocławiu i Pradze Ruzyne do Uzdrowisk Kłodzkich

Nowy transport osobowy z lotnisk we Wrocławiu i Pradze Ruzyne do Uzdrowisk Kłodzkich
 
Transport uzdrowiskowy to najlepszy sposób, aby dostać się z lotniska we Wrocławiu (PL) i Pradze Ruzyne (CZ) do Uzdrowisk Kłodzkich SA.
Miejsca docelowego transportu osobowego:
- Uzdrowisko Polanica-Zdrój,
- Uzdrowisko Kudowa-Zdrój,
- Uzdrowisko Duszniki-Zdrój.
 

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów uruchamiamy nową usługę jaką jest transfer na lotniska we Wrocławiu-Strachowicach (WRO) PL oraz w Pradze-Ruzyne (PRG) Republika Czeska. Dzięki tej usłudze dostęp do naszych ośrodków uzdrowiskowych staje się jeszcze łatwiejszy. Naszym Klientom oferujemy transfer na lotniska we Wrocławiu i Pradze, który realizujemy z Polanicy-Zdrój, Kudowy-Zdrój oraz Dusznik-Zdrój.

Oferta nasza pozwala oszczędzić Państwa czas i nerwy. Dzięki temu transfer po męczącej podróży lub przed długim lotem jest bardzo przyjemny i pozbawiony niepotrzebnych stresów związanych z przesiadkami czy organizowaniem dojazdu we własnym zakresie.

Przewóz osób realizujemy luksusowym busem marki Mercedes-Benz z miejscami dla  6-ciu pasażerów, wyposażonym w klimatyzację, system audio-video i przede wszystkim miłą i kompetentną obsługę. Zapewniamy punktualne przybycie na miejsce. Jednak prosimy uwzględnić wcześniejsze pojawienie się na lotnisku oraz ewentualne utrudnienia na drodze.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo. Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie.

Tel. +48 506 017 762, +48 506 017 558 (7:30 do 15:30)
e-mail: bus@uzdrowiska-klodzkie.pl
 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług