Data przyjazdu
Data wyjazdu

Konkurs

Wygraj z Black Point oraz Uzdrowiskami Kłodzkimi  w Promocji „Pozwól Rozkwitnąć Twoim Wydrukom”

Marzysz o magicznym pobycie w górach w urokliwej Polanicy-Zdroju? A może chcesz być jednym z pierwszych osób, które poznają technologię druku 3D? Teraz masz taką możliwość!

 

Co zrobić, aby zdobyć wyjątkową nagrodę?

Kup dowolny produkt marki Black Point w okresie trwania promocji, zgłoś swój udział na formularzu online, odpowiedź na proste pytanie konkursowe i czekaj na rozstrzygnięcie. 

 

Co dokładnie możesz wygrać?

Raz w miesiącu masz szansę wygrania luksusowego pobytu w willi Mała Pieniawa! Otrzymasz dwa noclegi dla 2 osób wraz ze śniadaniem w komfortowych pokojach z kuracją pitna. Klimatyzacja, WiFi czy TV w pokoju to u nich nas standard, więc o tym nie musimy wspominać. Dodatkowo masz możliwość korzystania ze słonecznych Term Wielka Pieniawa, czyli basenów z nowoczesnym systemem masaży wodnych, jacuzzi oraz saunarium.
 


 

 

To nie wszystko! Po zakończeniu okresu sprzedażowego promocji wśród użytkowników, masz jeszcze szasnę na nagrodę główną – kompaktową drukarkę 3D. Ta nowoczesna technologia jest przyszłością wydruków. Dotknij swojej wyobraźni i rozwiń swoją kreatywność! Drukuj przedmioty codziennego użytku, prezenty czy zabawki. Zobaczysz jakie to łatwe! J
 

 

Sprzedaż produktów objętych promocją, upoważniających do wzięcia udziału w konkursie odbywa się od 01.11.2018 do 30.04.2019 r.  Organizatorem konkursu są Black Point S.A. oraz Uzdrowiska Kłodzkie S.A – Grupa PGU.

 

Zasady gry:

  1. W okresie trwania promocji (od 1.12.2018 do 31.05.2019) kup dowolny toner Black Point.

  2. Zachowaj dokument zakupu (paragon, faktura).

  3. Wejdź na stronę www.blackpoint.pl/konkurs lub www.uzdrowiska-klodzkie.pl/konkurs.

  4. Na stronie www.uzdrowiska-klodzkie.pl zapisz się do newsletera (w dole strony).

  5. Uzupełnij formularz i odpowiedz na pytanie konkursowe, zapoznaj się z regulaminem i zaakceptuj zasady gry.

  6. Czekaj na rozstrzygnięcie konkursu. Powiadomimy Cię mailowo.

Sprzedaż produktów objętych promocją, upowaznionych do wzięcia udziału w konkursie odbywa się od 1.12.2018 do 31.05.2019 roku.
 

Formularz do uzupełnienia

Pełny regulamin konkursu