Data przyjazdu
Data wyjazdu

Wellnes & SPA

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, iż w dniach 26.03 - 30.03.2018r. zaplanowany jest coroczny przestój techniczny basenu rehabilitacyjnego (Wielka Pieniawa) w Polanicy-Zdroju, spowodowany okresowymi pracami konserwacyjnymi. W podanym terminie nie będą odbywały się gimnastyki. Niecka rekreacyjna będzie natomiast czynna i dostępna w godzinach funkcjonowania Kompleksu, podobnie jak Sauny, które również funkcjonować będą bez zmian.
Przepraszamy za utrudnienia, a jednocześnie serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do skorzystania z szerokiej oferty naszych zabiegów oraz oferowanych usług.
 


Polanica Zdrój - Sanatorium Wielka Pieniawa (jeden z dwóch basenów)

Polanica Zdrój
Wielka Pieniawa
i Mała Pieniawa

Te wyjątkowe pod względem architektonicznym i biznesowym obiekty zapraszają do nowoczesnego centrum rekreacyjnego „Słoneczne Termy Wielka Pieniawa”, w skład którego wchodzą: dwa baseny wyposażone w różnorodne systemy masaży podwodnych, Słoneczne Fit Centrum oraz Strefa Saun "Klimaty Świata", sauna fińska "Sahara", łaźnia parowa "Tropik" oraz sauna śnieżna "Arctica".


Polanica Zdrój - Sanatorium Wielka Pieniawa (Basen nr 2)


Oferty Sanatorium
„Wielka Pieniawa”

dopełniają gabinety kosmetyczne oferujące szeroki zakres usług kosmetycznych i rekreacyjnych, przytulna kawiarnia "Zielone Tarasy", a także możliwość skorzystania ze stołu Bilardowego.
Ponadto w pokojach oraz w strefach Wi-Fi ("Zielone Tarasy" oraz "Salonik Muzyczny") Goście mogą bezpłatnie korzystać z Internetu.


Zaplecze zabiegów SPA - Wielka Pieniawa


Zaplecze zabiegów SPA - Polanica Zdrój


Basen w Sanatorium Jan Kazimierz - Duszniki Zdrój


Duszniki Zdrój
Jan Kazimierz

Sanatorium zaprasza do nowoczesnego Kompleksu Rekreacyjnego "Słoneczne Termy Jan Kazimierz", w którym to do dyspozycji Gości oddajemy Centrum Borowinowe, nowoczesny basen z bogatą ofertą hydromasaży, saunę fińską, łaźnię parową.
W naszym Słonecznym Fit Centrum skutecznie zadbasz o kondycję. Nowoczesny sprzęt fitness i „cardio” wesprze trening wytrzymałościowy oraz  pomoże spełnić marzenia o idealnej sylwetce.


Duszniki Zdrój - Sanatorium Jan Kazimierz


Duszniki Zdrój - Strefa saun


Kudowa Zdrój - Sanatorium Zameczek


Kudowa Zdrój - Sanatorium Zameczek

Kudowa Zdrój
Zameczek i Polonia

Na terenie obiektów znajduje się strefa Wi-Fi, w ramach której mogą Państwo bezpłatnie korzystać z Internetu.
Zapraszamy również do nowoczesnego Kompleksu Rekreacyjnego "Słoneczne Termy Zameczek" z mnóstwem  propozycji aktywnego spędzania wolnego czasu, czy skutecznej odnowy biologicznej. Na gości czeka nowoczesny basen z bogatym systemem masaży podwodnych, strefa saun z łaźnią parową, saunami śnieżną i fińską oraz Słoneczną Plażą. Miłośnicy czynnego wypoczynku z pewnością pokochają Słoneczne Fit Centrum – wyjątkowe miejsce treningów aerobowych i siłowych.


Strefa saun - Kudowa Zdrój


Strefa saun - Kudowa Zdrój